Podsumowanie konkursu NAJPIĘKNIEJSZY OGRÓD W GMINIE CZERSK - EDYCJA 2024

Dodane przez Weronika Czarnowska - pon., 08/07/2024 - 17:50

Kategoria

Z radością dzielimy się z podsumowaniem tegorocznej edycji konkursu „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Czersk - 2024”. Wpłynęło 13 zgłoszeń, a komisja miała nie lada wyzwanie, aby wybrać laureatów. Każdy ogród miał w sobie coś niezwykłego! 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznym konkursie! Wasze ogrody to prawdziwe dzieła sztuki, które wzbogacają naszą gminę i inspirują innych!

Nie możemy się doczekać kolejnej edycji! Już teraz zapraszamy do przygotowań i życzymy wszystkim mnóstwa radości z pielęgnacji Waszych ogrodów. Do zobaczenia w przyszłym roku! 

WYNIKI TEGOROCZNEJ EDYCJI:

I MIEJSCE - Grzegorz Leliwa Pruszak z Gutowca

I miejsce

II MIEJSCE - Elżbieta Lipińska-Sprengel ze Złotowa 

II miejsce

III MIEJSCE - Lucyna i Michał Drewczynscy z Zapędowa 

III miejsce

Wyróżnienie specjalne - Jolanta Borkowska - wyróżnienie za głęboką wiedzę z zakresu ogrodnictwa, ziół i uprawy warzyw, ale również wyjątkową umiejętność efektywnego wykorzystywania wszystkich zasobów ogrodu. Za ogród pełen kreatywności i innowacyjności, lecz tym samym prostą przestrzeń pełną życia i zdrowia. 

Borkowska

Wyróżnienie specjalne - Weronika i Szymon Nowakowscy - wyróżnienie za ogród przyjazny pszczołom, za największy i najbardziej różnorodny warzywniak, za uprawę ponad 40 odmian pomidorów i ponad 100 krzaczków pomidorów!

Nowakowski

Wyróżnienie specjalne - Teresa Czapiewska - wyróżnienie za ogród z wyjątkową różnorodnością gatunków drzew i krzewów pochodzących z całego świata. 

Czapiewska

Zapraszamy na nasz fanpage, aby obejrzeć szerszą fotorelację! 

https://www.facebook.com/share/p/QU4HrmPFv9ojtYxL/

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziele: