22. WPPDiM "Śpiewaj razem z nami" - wyniki

Dodane przez Brajan Kobus - pon., 13/05/2024 - 07:27

Kategoria

Poniżej przedstawiamy wyniki 22. Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2024 "Śpiewaj razem z nami". 


Kategoria wiekowa: klasy I-III szkoły podstawowej
Soliści:
I miejsce
1.    Wiera Lipińska - Czersk
2.    Zuzanna Weltrowska - Czersk
II miejsce
1.    Amelia Szreiber - Czersk
2.    Jaśmina Dziobko - Człuchów
3.    Julia Grochocka - Pelplin
4.    Elżbieta Wulnikowska - Tczew
III miejsce
1.    Antonina Modrzejewska
2.    Liliana Zamkowska - Kościerzyna
Wyróżnienia
1.    Cezary Giżelski - Chojnice
2.    Maja Żuchlińska - Kościerzyna
3.    Maria Dziamidowa - Tczew
Zespoły:
I miejsce
1.    Kanonki - Tczew
II miejsce
1.    Duet: Zuzanna Drewa i Lena Reiske - Pelplin
2.    Duet: Zuzanna Weltrowska i Amelia Szreiber - Czersk
Wyróżnienia:
1.    Allegro Kids Junior - Czersk
2.    Rockkids - Rokitki
3.    Wesołe Nutki - Pelplin

Kategoria wiekowa: klasy IV -VI szkoły podstawowej
Soliści:
I miejsce:
1.    Aleksandra Fierek - Czersk
2.    Magdalena Klaszyńska - Czersk
3.    Aleksandra Kornas – Tczew
II miejsce:
1.    Michalina Kądziela - Tczew
2.    Maria Mucha - Pelplin
3.    Joanna Zalewska - Pelplin
III miejsce:
1.    Maciej Włodarczak - Człuchów
2.    Amelia Krupicz - Tczew
Wyróżnienie:
1.    Wiktor Sas - Człuchów
2.    Aniela Poźniak - Człuchów
3.    Aleksandra Olech - Pelplin
4.    Ksawery Konefka - Czersk
5.    Izabela Erward - Tczew
Zespoły:
I miejsce
1.    Duet: Iga Rumińska i Maciej Włodarczak - Człuchów
2.    Allegro Kids 1 - Czersk
II miejsce 
1.    Kanon - Tczew
III miejsce
1.    Zielone Trio -Czersk
Wyróżnienie:
1.    Kolorowe Krajki - Rytel
Kategoria wiekowa: klasy VII – VIII szkoły podstawowej
I miejsce:
1.    Marta Wojtas - Tuchola
II miejsce:
1.    Michalina Muzioł - Czersk
2.    Judyta Sierocka - Kokoszkowy
III miejsce:
1.    Michalina Mączka - Tczew
Wyróżnienie:
1.    Maja Moskal - Czersk
2.    Armin Mogielnicki - Gdańsk
3.    Laura Mrozek Gliszczyńska - Rytel
4.    Aniela Czapiewska - Czersk
5.    Kinga Dahm - Pelplin
Kategoria wiekowa: szkoły ponadpodstawowe
I miejsce:
1.    Serhii Rafalskyi – Nagroda specjalna - Tczew
2.    Julia Ziółkowska - Tczew
3.    Olga Wojciechowska - Tczew
II miejsce:
1.    Franciszek Olszewski - Tczew
2.    Karolina Golicka - Tczew
3.    Karolina Kortas - Tczew
III miejsce:
1.    Zuzanna Daniel - Pelplin
2.    Natalia Ząbek - Tczew
Wyróżnienia:
1.    Kornelia Bruska - Czersk
2.    Szymon Bafia - Pelplin
3.    Michalina Domagała - Czersk
4.    Kamil Kosowski - Tuchola
5.    Zuzanna Frankowska - Tczew

Zespoły:
I miejsce
1.    Tacy sami - Tczew
2.    Duet FaWo - Pelplin
 

Strony w dziale:

Inwestycje zrealizowane w latach 2019-2024

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziele: