Mistrzostwa Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni - Razem”

Dodane przez Brajan Kobus - pon., 06/06/2022 - 07:25

Kategoria

W dniach 02-05 czerwca 2022r. dwójka zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”: Natalia Babińska i Kamil Wyskida uczestniczyło w Słupsku w Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych  „Sprawni - Razem”.

Na starcie turnieju stanęło ponad 40 zawodników z całej Polski. Nasi zawodnicy zaprezentowały się wspaniale. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia czwarty raz z rzędu. Okazała się najlepsza w grze singlowej w kategorii seniorek. Natalia wraz z koleżanką z Kłodzka wystąpiła jeszcze w grze deblowej. Para ta zdobyła srebro.
Bardzo dobrze zaprezentował się również Kamil. W grze singlowej zajął drugie miejsce. Takie samo miejsce zajął razem z zawodnikiem z Kłodzka w deblu.

Zawodników do mistrzostw przygotował Jarosław Fidurski.