Technika grzewcza, sanitarna i hydrauliczna – „OAZA” Czersk

Dodane przez Brajan Kobus - pt., 24/03/2023 - 10:54

Przedsiębiorstwo Marka Łońskiego i Krzysztofa Chabowskiego specjalizuje się w technice grzewczej, sanitarnej oraz hydraulicznej. Asortyment, którym dysponują, jest na tyle szeroki, że pozawala wyposażyć klienta we wszystkie niezbędne elementy, od uszczelek do zaawansowanych urządzeń, np. pomp ciepła.

Marek i Krzysztof pochodzą ze Śliwic, a swoją działalność rozpoczęli 28 lat temu, zaczynając od prowadzenia baru piwnego „OAZA” w miejscu marketu Biedronka, przy ul. Dworcowej. Po pięciu latach postanowili przebranżowić się całkowicie i tak od 23 lat ich działalność związana jest z systemami c.o., armaturą łazienkową czy hydrauliką.

Usługi i asortyment
Poza wyposażeniem związanym z centralnym ogrzewaniem czy armaturą łazienkową, pracownicy OAZY świadczą usługi serwisowe pieców gazowych. – Posiadamy uprawnienia do serwisowania pieców gazowych– mówi Krzysztof Chabowski. – Co prawda nie świadczymy usługi montażu kotłów bezpośrednio, lecz współpracujemy z kilkoma zaufanymi podwykonawcami, których możemy śmiało polecić – dodaje Marek Łoński. Co do asortymentu to jest on naprawdę imponujący. Kotły na paliwa stałe, pompy ciepła, bufory i bojlery, podgrzewacze wody, grzejniki, armatura łazienkowa czy wodno-kanalizacyjna, wszystko dostępne praktycznie od ręki, co przekłada się na krótki czas realizacji zamówień. 
p

Zgrany zespół
W OAZIE pracuje w sumie siedem osób. Zespół jest mały, lecz niesamowicie zgrany. – Nasi pracownicy są niesamowici. Pomimo tego, że każdy z nich posiada inny staż pracy tutaj, doszli do takiego poziomu współpracy, że można by rzecz rozumieją się bez słów – mówi Krzysztof. Zgrany zespól zapewnia sprawną obsługę klienta. 

Nowe technologie
Na wyposażeniu sklepu znajdziemy kotły na paliwo stałe, ale również najnowsze pompy ciepła czy piece gazowe. – Śledzimy nowinki technologiczne z branży, jest to oczywista sprawa, lecz zanim coś zakupimy dajemy sobie trochę czasu. To tak jak z zakupem nowego auta, warto poczekać kilka miesięcy od premiery nowego modelu, aby sprawdzić czy faktycznie spełnia on nasze oczekiwania – dodaje z uśmiechem Marek. Dostępny asortyment jest na tyle zróżnicowany, że potrafi sprostać najbardziej wymagającym klientom. 
p

Plany na przyszłość
Firma Marka i Krzysztofa rozwijała się przez dwie dekady i aktualnie stabilnie utrzymuje się na rynku lokalnym. Przedsiębiorstwo prosperuje bardzo dobrze, a klientów nie brakuje. – Na chwilę obecną nie widzimy kierunku, w którym moglibyśmy się dalej rozwijać. Pewnie trzymamy się na rynku i nie widzimy przeszkód, które miałyby naszej stabilizacji zagrozić – mówią wspólnie właściciele. 

p
 

Strony w dziale:

Inwestycje zrealizowane w latach 2019-2024

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziele: