Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest sobota, 23 lutego 2019 r. Imieniny: Damiana, Romana, Romany
 
Wersja Polska English Deutsch

Zwycięstwo unihokeistów ZSS Czersk

We wtorek 8 maja  2018 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku odbył się II  Gminny Turniej Unihokeja pod hasłem „UNIHOKEJ UCZY, BAWI I WYCHOWUJE” .

Rozgrywki odbyły się pod honorowym patronatem Prezesa Polskiego Związku Unihokeja pana Marka Chomnickiego. Celem imprezy była integracja społeczna osób niepełnosprawnych i zapewnienie im możliwości rywalizacji sportowej z osobami pełnosprawnymi.

W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z  Czerska, niestety na rozgrywki nie dojechała ekipa SP Łąg.

Klasyfikacja turnieju :

Zespół Szkół Specjalnych Czersk

Szkoła Podstawowa nr 1 Czersk (klasy  5)

Szkoła Podstawowa nr 1 Czersk (klasy  6)

Film z zawodów można zobaczyć po tym adresem https://youtu.be/BtbdpKsY4QM

Najlepszą zawodniczką turnieju została Emilia Pestka z ZSS w Czersku, najlepszym zawodnikiem  został Michał Gadzikowski z SP1 Czersk, a najskuteczniejszym bramkarzem był Bartłomiej Włoch z SP 1 Czersk.  Filmik z zawodów tu

Organizatorem  zawodów był Klub Olimpiad Specjalnych „BRATEK” działający przy ZSS w Czersku w składzie: Marta Sikora, Marcin Stopa, Stanisław Pliszka, Paweł Jakubowski, Przemysław Lepak i  Jacek Grzelak . Serdecznie zapraszamy pozostałe szkoły z terenu Gminy Czersk do włączenia się w rozgrywki unihokeja w przyszłym roku szkolnym – kontakt Jacek Grzelak tel. 504 559 762.

Projekt był współfinansowany  przez Gminę Czersk w ramach dotacji na „Szkolenie sportowe oraz organizację udziału w zawodach i rozgrywkach sportowych”.

Jarosław Fidurski
MUKS “Razem”