Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest niedziela, 15 września 2019 r. Imieniny: Albina, Lolity, Ronalda
 
Wersja Polska English Deutsch

Zamień promienie słoneczne w prąd dla Twojego domu

Mieszkańcy, którzy jeszcze nie zdążyli tego zrobić, teraz mają szanse na udział w programie. Właśnie rusza nabór uzupełniający wniosków w projekcie „Słońce źródłem pozyskiwania energii w gminach: Chojnice, Brusy, Czersk, Karsin i Konarzyny”.


Image by skeeze from Pixabay

Nabór prowadzony jest na fotowoltaiczne mikroinstalacje prosumenckie zamieniające energię promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Instalacja może być przeznaczona tylko i wyłącznie na potrzeby własnego gospodarstwa domowego. Na fotowoltaiczną inwestycję można uzyskać aż do 85 procent dofinansowania kosztów kwalifikowanych.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące udziału w projekcie określa Regulamin uzupełniającego naboru wniosków.

Kontakt w sprawie projektu pod numerem tel.: 52 395 48 56.

Uzupełniający nabór wniosków prowadzony będzie w terminie od godz. 7.00 w dniu 18 marca 2019 r. do godz. 14:00 w dniu 5 kwietnia 2019 r.

Wnioski należy dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Czersku, 89-650 Czersk, ul. Kościuszki 27 osobiście, za pośrednictwem poczty lub usług kurierskich, w dni robocze w godzinach pracy urzędu, w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Uzupełniający nabór wniosków w ramach projektu Słońce źródłem pozyskiwania energii”. W przypadku ofert wysyłanych pocztą, decyduje data wpływu wniosku do urzędu.

Wniosek dotyczący przystąpienia do projektu dostępny jest w Urzędzie Miejskim w Czersku (b. 53) oraz na stronie internetowej –  www.czersk.pl.

Nabór wniosków do projektu pn. „Słońce źródłem pozyskiwania energii w gminach: Chojnice, Brusy, Czersk, Karsin i Konarzyny” realizowany jest w ramach zadania 10.3.1 Odnawialne źródło energii Osi Priorytetowej 10 Energia objętego Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

W załączniku pliki:

  • Jak czytać Fakturę? Ułatwienie w poszukiwaniu danych na FV.
  • Formularz wniosku.
  • Regulamin projektu.
  • Zarządzenie burmistrza.

Pliki do pobrania

enea_jak_czytac_fv2016
Tytuł: enea_jak_czytac_fv2016
Rozmiar: 2 MB
Regulamin_uzupełniającego_naboru
Tytuł: Regulamin_uzupełniającego_naboru
Rozmiar: 345 KB
Wniosek
Tytuł: Wniosek
Rozmiar: 318 KB
Zarządzenie numer 93.19
Tytuł: Zarządzenie numer 93.19
Rozmiar: 748 KB