Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest niedziela, 20 stycznia 2019 r. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
 
Wersja Polska English Deutsch

XVIII Święto Pstrąga – zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na doroczne Święto Pstrąga w Wojtalu. Spotykamy się już 7 lipca o godz.16.00! Nie zabraknie pysznej ryby: wędzonej, smażonej, grillowanej – jak kto lubi!  Natomiast na smakoszy „swojskiej kuchni” czekać będą pyszności przygotowane przez Panie Gospodynie z Kół Gospodyń Wiejskich.

Na scenie zaś ci, których publiczność uwielbia – czyli młodość, energia i uśmiech! Mowa oczywiście o zespole “U Studni” i  Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka, a także usłyszymy znane przeboje disco-polo grupy ENJOY.
Wieczorem zaś na „pstrągowej” scenie królować będzie SŁAWOMIR w największych hitach, które wszyscy dobrze znamy. Świętowanie zakończy się zabawą pod gołym niebem (do godz. 23.30).
Zapraszamy także na stoiska handlowe oraz stoiska promocyjne naszych Partnerów. Pomyśleliśmy też o naszych Milusińskich, na których czekać będą liczne atrakcje. Tradycyjnie nie zabraknie także konkursów m.in. kulinarnego i plastycznego..
Ponadto wczesnym rankiem, nad wieckimi stawami w konkursowe w szranki stanie około 20 wędkarzy – i tych młodszych, i tych nieco starszych w Spinningu Pstrąga – serdecznie zapraszamy!