Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest niedziela, 20 stycznia 2019 r. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
 
Wersja Polska English Deutsch

X Jarmark Trzech Kultur – zapraszamy

Centrum Informacji Turystycznej w Czersku serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w X Jarmarku Trzech Kultur w dniu 27.07.2018 r. (piątek) w Czersku.
W centrum miasta od godz. 9.00 na kramach handlowych będzie można zakupić unikalne, tradycyjne wyroby artystów ludowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do przygotowania własnego stoiska wystawienniczego (bezpłatnego), dzięki któremu mieszkańcy naszego miasta i okolicy, a także turyści odwiedzający nas będą mogli nie tylko zapoznać się z pięknem naszych kultur i Państwa wspaniałymi wyrobami, ale też przywieźć ze sobą wspaniałą pamiątkę z wakacji.

Dojazd na imprezę oraz wyposażenie stoiska (zadaszenie, stoły, krzesła, wystrój) wystawcy zapewniają sobie we  własnym zakresie. Organizatorzy nie ograniczają powierzchni wystawienniczej. Kramy ustawione będą na deptaku przy Polo i wokół fontanny na Pl. Ostrowskiego w Czersku.

Wszystkich wystawców pragnących wziąć udział w X Jarmarku Trzech Kultur prosimy o przesłanie karty zgłoszenia do dnia 25.07.2017 r. na adres Centrum Informacji Turystycznej lub mailowo – czersk@kaszubskipierscien.pl.

Wszelkich informacji na temat warunków uczestnictwa udziela Magdalena Walenczak (52 395 48 12). Karta zgłoszenia dostępna jest na stronie www.czersk.pl i w CIT w Czersku.