Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest wtorek, 17 września 2019 r. Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza
 
Wersja Polska English Deutsch

Wymiana azbestu w 2009 roku

Urząd Miejski w Czersku informuje o możliwości składania wniosków na dofinansowanie demontażu, transportu i unieszkodliwiania płyt dachowych azbestowo-cementowych (eternitu) w 2009 roku. Właściciele nieruchomości  oraz wspólnoty mieszkaniowe zainteresowani wymianą „eternitu” w 2009 roku proszeni są o składanie wniosków w Urzędzie Miejskim w Czersku pok. 55 w terminie do 6 lutego 2009 roku.

Wzory wniosków oraz koniecznych załączników są do pobrania ze strony internetowej www.czersk.pl, u sołtysów oraz w Urzędzie Miejskim w Czersku w pokoju nr 55.

W przypadku uzyskania przez Gminę Czersk dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku właściciele nieruchomości, których inwestycje zakwalifikują się do realizacji w ramach programu, będą mogli uzyskać 100% dofinansowania kosztów związanych z demontażem, transportem i unieszkodliwianiem wyrobów azbestowo-cementowych. dla budynków mieszkalnych, natomiast dla budynków gospodarczych będzie to 50% tych kosztów. Wnioski złożone po 6 lutego 2009 roku będą mogły zostać dofinansowane tylko do 50% kosztów związanych z demontażem, transportem i unieszkodliwianiem wyrobów azbestowo-cementowych lub w przypadku braku środków finansowych zostaną rozpatrzone w 2010 roku.

Całość kosztów związanych z zakupem i montażem nowego pokrycia dachowego ponoszą właściciele nieruchomości.

UWAGA!!! O DOFINANSOWANIE MOGĄ UBIEGAĆ SIĘ JEDYNIE OSOBY FIZYCZNE!!!
Szczegółowych informacji udziela:

Inspektor

Piotr Łobocki – tel. 0523954849, 607 176 605

Urząd Miejski

ul. Kościuszki 27

89-650 Czersk 

Pliki do pobrania