Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest sobota, 24 sierpnia 2019 r. Imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny
 
Wersja Polska English Deutsch

Walne Zebranie Sprawozdawcze UTW

Dnia 11.03.2019 r. o godz. 16 w Ośrodku Kultury w Czersku odbyło się Walne Zebranie Członków UTW, w którym uczestniczyło 97 osób.

Zebranie otworzyła rektor UTW Daniela Łobocka. Przewodniczącą zebrania została Halina Czapiewska, a sekretarzem Halina Raszke. Przedstawiono sprawozdanie merytoryczne i finansowe oraz sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej za 2018 r.

Następnie Daniela Łobocka przedstawiła propozycję i uzasadnienie podwyższenia składki członkowskiej z obecnej 7,00 zł na 10,00 zł  od 1 kwietnia 2019 r.

Ważnym elementem zebrania było przedstawienie planu działalności i budżetu na 2019 r. Środki finansowe, którymi dysponujemy  tym roku pozwolą nam zrealizować oczekiwania słuchaczy dotyczące rekreacji i wypoczynku oraz aktywności fizycznej.

Podjęto jednomyślnie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania merytorycznego i finansowego, absolutorium dla zarządu, przyjęcia planu działalności i budżetu na 2018 r. oraz podwyższenia składki członkowskiej.

Serdeczne podziękowanie kierujemy do Burmistrza Czerska Pana Przemysława Bieska – Talewskiego za przyznaną dotację w wysokości 11 tys. zł, z której w części planujemy pokryć koszty zadań z zakresu kultury fizycznej, rekreacji i wypoczynku oraz działalności kulturalnej.

W załączeniu plan działalności i budżetu (szczegółowy opis).

 

Zarząd UTW

Pliki do pobrania

plan działalności i budżetu
Tytuł: plan działalności i budżetu
Rozmiar: 504 KB