Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 r. Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
 
Wersja Polska English Deutsch

Umowa na montaż paneli fotowoltaicznych podpisana

Burmistrz Czerska Przemysław Biesek-Talewski podpisał umowę z firmą, która będzie montowała panele fotowoltaiczne u mieszkańców naszej gminy. Inwestycje mają być realizowane we wrześniu i w październiku.

W ciągu ostatnich dni mieszkańcy pospisywali dokumenty związane z montażem paneli fotowoltaicznych, które w ich domach będą produkowały prąd. W poniedziałek umowę z wykonawcą tych prac podpisał Burmistrz Czerska Przemysław Biesek-Talewski. Zadanie będzie realizowała firma JSB Construction z Banina, którą reprezentowali prezes Jolanta Sekuła oraz pełnomocnik Grzegorz Rej. Przedsiębiorstwo ma spore doświadczenie w montażu paneli. Wykonywali zlecenia w całej Polsce. Teraz będą pracowali w Gminie Czersk. – Po wypełnieniu wszystkich formalności przystąpimy do montażu. Prace na domach mieszkańców będą wykonywane we wrześniu i w październiku – mówi Grzegorz Rej.

– Bardzo się cieszę, że w Gminie Czersk realizujemy taki program. Dzięki temu nasi mieszkańcy będą płacili dużo mniej za energię elektryczną – mówi burmistrz Przemysław Biesek-Talewski.