Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest piątek, 22 lutego 2019 r. Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
 
Wersja Polska English Deutsch

Spotkanie z autorką książki „Potrawy stare i współczesne na każdą okazję”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Panią Anną Balcerzak, która jest autorką książki „Potrawy stare i współczesne na każdą okazję”, które odbędzie się 5 maja o godz.17.00 w Centrum Informacji Turystycznej w Czersku.

OD AUTORKI:

Po wieloletniej pracy związanej z gotowaniem, pieczeniem, prowadzeniem licznych kursów gotowania i pracy w renomowanej restauracji za granicą (gdzie poznałam różne kuchnie Europy), po ciężkich operacjach, które pozwoliły mi wrócić do zdrowia, uznałam, że (…) powinnam podzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi, którzy – jak ja – lubią gotować.

Moja książka jest wyrazem miłości do życia, ludzi i wyśmienitego jedzenia. Wszystkie przepisy opierają się na ogólnodostępnych i regionalnych produktach. (…) Przepisy zawarte w książce są sprawdzone i łatwe do wykonania. Zarówno miłośnicy tradycyjnej polskiej i kaszubskiej kuchni, jak również zwolennicy międzynarodowych potraw znajdą coś dla siebie. Książka zadowoli też wielbicieli lekkiego i niskokalorycznego jedzenia. Zapewniam, że do tworzenia wyjątkowych posiłków wcale nie potrzeba spędzać długich godzin w kuchni. Najważniejsze są dobre chęci i odpowiednia motywacja, które w połączeniu z kulinarną fantazją pozwolą na przygotowanie smacznych, zdrowych i kolorowych posiłków. (…)Przepisy zawarte w książce są kompletnym menu na każdą okazję – od przystawki do deseru. Chciałabym sprawić, aby przygotowywanie posiłków było dla Was prawdziwą przyjemnością.”