Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest niedziela, 15 września 2019 r. Imieniny: Albina, Lolity, Ronalda
 
Wersja Polska English Deutsch

Nabór osób do komisji konkursowej dot. opieki nad zwierzętami bezdomnymi z terenu Gminy Czersk oraz zapobiegania bezdomności zwierząt

Ogłoszenie

Burmistrz Czerska informuje, iż w związku z ogłoszeniem otwartego konkursu ofert o dotacje na realizacje w 2019 roku zadań własnych gminy w zakresie: Opieki nad zwierzętami  bezdomnymi z terenu Gminy Czersk oraz zapobiegania bezdomności zwierząt, zgodnie z § 14 Uchwały Nr XLVI/425/18 Rady Miejskiej w Czersku z dnia 17 września 2018 r. w sprawie programu i trybu współpracy Gminy Czersk z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019 będzie powoływał komisję konkursową w celu opiniowania złożonych ofert.

W związku z powyższym zawiadamia się organizacje pozarządowe o możliwości wskazania osób do składu komisji konkursowej. Praca w komisji konkursowej jest bezpłatna.

Kandydatów na członków komisji konkursowej należy zgłaszać do dnia 22 lutego 2019 r. do sekretariatu Urzędu Miejskiego w Czersku przy ul. Kościuszki 27.

Załączniki:

– druk zgłoszenia wraz z oświadczeniem zgłoszenie – konkurs

 

Pliki do pobrania

zgłoszenie - konkurs
Tytuł: zgłoszenie - konkurs
Rozmiar: 302 KB