Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 r. Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
 
Wersja Polska English Deutsch

III CZERSKIE SPOTKANIE SENIORÓW NA PLUS

27 listopada 2018 r. odbyło się zorganizowane już po raz trzeci przez nasz dom SPOTKANIE SENIORÓW NA PLUS. Wśród zaproszonych gości były zaprzyjaźnione Dzienne Domy Seniora z Gostycyna, Skarszew, Tuchomia, Kwidzyna oraz Pelplina oraz gościnnie w ramach uświetnienia imprezy Dom Pomocy Społecznej z Chojnic. Swą obecnością zaszczycili nas również: Burmistrz Czerska Pan Przemysław Biesek – Talewski, Wiceburmistrz Pani Bogumiła Ropińska, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Krzysztof Przytarski, Dyrektor DPS w Chojnicach Pani Dagmara Orzech, Dyrektor MGOPS w Czersku Pani Sylwia Tomaszewska, Radny Rady Powiatu Chojnickiego Pan Maciej Jakubowski, Przewodnicząca Gminnej Czerskiej Rady Seniorów Pani Maria Kaminski przedstawiciele UTW z Czerska, WTZ z Czerska i Chojnic, ŚDS z Czerska oraz członkowie Klubu Seniora Bratek z Czerska.

Tuż po przywitaniu Gości gospodarze oraz zaproszone domy pokazały swoje niezwykłe umiejętności i talenty na scenie Ośrodka Kultury w Czersku. Po części artystycznej wszyscy ochoczo ruszyli na parkiet. Wspólna zabawa i konkursy sprawiły seniorom dużo radości.

CZERSKIE SPOTKANIA SENIORÓW NA PLUS, to możliwość wymiany doświadczeń, i przekonania się, że program Senior +  ma przyszłość i będzie się rozwijał. Jest to okazja do promowania koncepcji aktywnej starości, jak również do wspólnej zabawy.

 

mat. Dzienny Dom ,,Senior +” w Czersku