Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 r. Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
 
Wersja Polska English Deutsch

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Odrach

W niedzielę 9 czerwca, przy szkole w Odrach odbył się Festyn Rodzinny. Imprezę otworzył sołtys Zbigniew Wojtala, życząc dzieciom i rodzicom wesołej zabawy. W pikniku uczestniczyli zarówno uczniowie szkoły, jak i jej absolwenci ze swoimi rodzinami.

Przed szkołą ustawiono namiot z ławkami i stolikami, gdzie można było wypić kawę, skosztować słodkości i obserwować bawiące się dzieci. Na placu stanęły dwa dmuchane zamki dla dzieci. Pani Kasia Krysiak Kołatka w stroju elfa malowała chętnym dzieciom buźki. W tym samym czasie nauczycielki prowadziły konkursy i rozdawały nagrody. Jednak największe atrakcje przybyły z wyciem syren i błyskami świateł. Nadjechał wóz strażacki OSP Odry i samochód policyjny. Radości było, co niemiara. Poza prezentacją wozów, strażacy zorganizowali zawody dla dzieci. Było też rodzinne przeciąganie liny i polewanie się wodą.                                                                                                                             Dzieci dziękują organizatorom i sponsorom za świetną imprezę!

Organizatorami festynu byli: Rada Sołecka Sołectwa Odry, Szkoła Podstawowa w Odrach, Rada Rodziców, Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Szkoły w Odrach, Zarząd OSP Odry.

Sponsorami byli: Rada Sołecka Sołectwa Odry, Szkoła Podstawowa w Odrach i Rada Rodziców, Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Odrach, Zarząd OSP Odry, Hanna i Krzysztof Górnowicz, Kazimiera i Zdzisław Mollin, Sklep u Justyny, Z.H.P. Mylof- St. Trzyński, Hanna i Bogdan Pastwa- sklep Skrzat

mat. Organizatorzy