Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest wtorek, 17 września 2019 r. Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza
 
Wersja Polska English Deutsch

Czerska Karta Seniora. Zapraszamy do dietetyczki

Kolejna firma dołącza do naszej inicjatywy. Magdalena Szopinska jest dietetykiem i psychodietetykiem i oferuje posiadaczom Czerskiej Karty Seniora 15 procent rabatu na konsultacje oraz na ułożenie indywidualnej diety.

Coraz więcej przedsiębiorców chce uczestniczyć w Czerskiej Karcie Seniora. Magdalena Szopińska ma swój gabinet w czerskim Ośrodku Zdrowia. Jest nie tylko dietetykiem, ale też psychodietetykiem, a takiego specjalistę trudno znaleźć w okolicy. – W mojej pracy chodzi nie tyle o ułożenie diety dla pacjenta, ale też o nauczenie go odpowiedniego jedzenia, prawidłowych nawyków żywieniowych – zaznacza. Do Magdaleny Szopinskiej trafiają osoby, które mają problemy zdrowotne i takie, które po prostu chcą walczyć z nadwagą. – W niektórych przypadkach, poprzez odpowiednią dietę, jesteśmy w stanie zminimalizować konieczność przyjmowania leków – zaznacza specjalistka.

Pierwsza wizyta u dietetyczki trwa aż półtorej godziny. Podczas niej specjalistka robi wywiad z pacjentem, wykonuje analizę składu ciała i udziela porad. Jeśli trzeba, układa dietę. Później pacjenci wracają na kolejne konsultacje. Posiadacze Czerskiej Karty Seniora otrzymują od Magdaleny Szopińskiej 15 procent rabatu na pierwszą wizytę, późniejsze konsultacje i na ułożenie diety. Warto więc skorzystać z takiego upustu. Zapraszamy do gabinetu dietetyczki, który mieści się w SP ZOZ w Czersku przy ulicy Królowej Jadwigi 4, tel. 692 789 930. Gabinet jest otwarty cztery dni w tygodniu, od wtorku do piątku.