Dziś odbyła się piąta sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej, podczas której nie zabrakło ciekawych rozmów, nowych pomysłów i ważnych tematów dotyczących naszej lokalnej społeczności. 😊🏛️
📌 Jednym z głównych punktów spotkania było podsumowanie udziału w Kongresie u Prezydenta RP Karola Nawrockiego 🇵🇱. Młodzi radni zgodnie podkreślali, że było to niezwykle inspirujące wydarzenie, które pozwoliło zdobyć cenne doświadczenia i poznać wiele zaangażowanych osób działających na rzecz swoich społeczności. 👏✨
🌿 Nie zabrakło również rozmów o ochronie środowiska i działaniach, które mogą przyczynić się do poprawy jakości życia w naszej gminie. Wspólnie zastanawiano się nad rozwiązaniami sprzyjającymi czystszemu i bardziej przyjaznemu otoczeniu. ♻️💚 Młodzi wspomnieli o braku późniejszych autobusów do domu. Wyszła także inicjatywa zorganizowania koncertu w celach charytatywnych przez młodzież.
🗣️ Młodzieżowa Rada poruszyła temat ingerencji policji w gminie Czersk 🚓, . Temat wywołał wiele emocji i stał się ważnym punktem dyskusji 💬⚖️.
🪑 Jednym z pomysłów zgłoszonych podczas obrad było stworzenie większej liczby miejsc do odpoczynku dla młodzieży poprzez ustawienie dodatkowych ławeczek w różnych częściach miasta. To niewielka zmiana, która może stworzyć przestrzeń do spotkań, rozmów i integracji. 😊🤝
Dziękujemy wszystkim radnym za aktywny udział, ciekawe pomysły i zaangażowanie w sprawy naszej społeczności! 💙 Razem możemy sprawić, że nasze miasto będzie jeszcze lepszym miejscem do życia. 🌍✨
#MłodzieżowaRadaMiejska #VSesjaMRM #MłodzieżMaGłos #DziałamyRazem #KarolNawrocki #Ekologia #NaszeMiasto