AKTUALIZACJA GODZ. 12:00: MAMY FINAŁ! 
Nasze dziewczęta wygrały 3:1 z drużyną z woj. lubelskiego. Jutro zagrają w finale z drużyną z woj. małopolskiego. Rywalizacja odbędzie się na STADIONIE Narodowym w Warszawie. GRATULUJEMY! KIBICUJEMY DALEJ! 
____________________________________________________
Dziewczęta z Zespołu Szkół w Rytlu, trenujące na co dzień w klubie Brda Rytel, piszą właśnie piękną historię podczas XXVI edycji Pucharu Tymbarka! 


Nasze zawodniczki BRDA SZKOŁA RYTEL najpierw wygrały eliminacje wojewódzkie, potem triumfowały w ćwierćfinale kategorii U-10, a DZIŚ awansowały do półfinału ogólnopolskiego turnieju! 

Do przerwy prowadzimy 1:0! 
Dziewczęta są już w gronie czterech najlepszych drużyn w Polsce i walczą o wielki finał na Stadionie Narodowym! Jeśli dziś wygrają - jutro zagrają o złoto! 
Bez względu na końcowy wynik na zakończenie tej wyjątkowej przygody nasze zawodniczki obejrzą mecz reprezentacji Polski z Nigerią z Robertem Lewandowskim na czele! 
JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI!
Trzymamy kciuki! Czersk i Rytel kibicują Wam z całych sił! 
