Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest sobota, 21 lipca 2018 r. Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
 
Wersja Polska English Deutsch

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 22 czerwca 2018 r. odbyła się w Ośrodku Kultury w Czersku uroczystość wręczenia stypendiów i nagród Burmistrza z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018. W spotkaniu z wyróżniającymi się uczniami, nauczycielami i dyrektorami uczestniczyła Burmistrz Czerska Jolanta Fierek.

Uroczystość uświetniły występy artystyczne uczniów z Zespołu Szkół w Rytlu i Zespołu Szkół w Łęgu.

Stypendia Burmistrza Czerska

  1. Kacper Gąsecki – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku
  2. Krystian Czapiewski – Akademia Sukcesu Społeczna Szkoła Podstawowa w Czersku

Nagrody Burmistrza dla najlepszych uczniów

  1. Alicja Gromowska – Zespół Szkół w Łęgu
  2. Liwia Redzimska – Zespół Szkół w Łęgu
  3. Przemysław Jabłonecki – Zespół Szkół w Łęgu
  4. Jakub Kos – Zespół Szkół w Łęgu
  5. 5. Julia Lica – Zespół Szkół w Rytlu
  6. Oliwia Szark – Zespół Szkół w Rytlu
  7. Martyna Modrzejewska – Zespół Szkół w Rytlu
  8. Maria Woźniczka – Zespół Szkół w Rytlu
  9. Martyna Górnowicz – Szkoła Podstawowa w Gotelpiu
  10. Laura Drewczynska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
  11. Magdalena Linda – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
  12. Marta Kryger – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
  13. Kornelia Kryger – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
  14. Kacper Kaźmierczak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
  15. Sylwester Pozorski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
  16. Jakub Szynwelski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
  17. Aleksandra Kolassa – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  18. Marta Grzonka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  19. Julia Fryca – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  20. Anna Mollin – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  21. Kamil Gołuński – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  22. Marzena Leper – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  23. Martyna Klaman – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  24. Rozalia Czapiewska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  25. Paweł Brzeziński – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku

Wyróżnieni nauczyciele

  1. Maria Gajewska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
  2. Kamila Mróz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
  3. Barbara Ringwelska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
  4. Tomasz Kędzierski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
  5. Czesław Sikora – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
  6. Anna Leszczyńska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
  7. Anna Połom – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
  8. Łukasz Wasiniewski – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  9. Zdzisława Zabiełło – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  10. Bożena Kuczkowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  11. Teresa Łęgowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  12. Beata Gąsiorowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  13. Andrzej Kiedrowski – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  14. Justyna Prolejko- Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  15. Karolina Damrat – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  16. Wioleta Ziehlke – Zespół Szkół w Łęgu
  17. Anita Szynwelska – Zespół Szkół w Łęgu
  18. Barbara Grzywacz – Zespół Szkół w Łęgu
  19. Alina Zabrocka – Zespół Szkół w Łęgu
  20. Dorota Pazda – Szkoła Podstawowa w Gotelpiu
  21. Hieronim Kucharski – Akademia Sukcesu Społeczna Szkoła Podstawowa w Czersku
  22. Katarzyna Formella – Zespół Szkół w Rytlu
  23. Katarzyna Dalke – Zespół Szkół w Rytlu
  24. Irena Gliszczyńska – Zespół Szkół w Rytlu
  25. Roman Formella – Zespół Szkół w Rytlu
  26. Maria Galińska – Zespół Szkół w Rytlu
  27. Ewa Konopka – Zespół Szkół w Rytlu
  28. Monika Gornowicz – Zespół Szkół w Rytlu