Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest piątek, 21 września 2018 r. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
 
Wersja Polska English Deutsch

Świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. J. K. Łukowicza w Chojnicach informuje, że od 1 października 2017 r. świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej zorganizowane będą w podobny sposób jak dotychczas.

 Jak do tej pory, będą dwa punkty, do których mogą zgłaszać się pacjenci: Szpital Specjalistyczny w Chojnicach przy ul. Leśnej 10 oraz punkt Therapeutica Sp. z o.o. w Czersku przy ul. Leśnej 11.

 Zespół lekarsko-pielęgniarski w Chojnicach będzie udzielał świadczeń stacjonarnie, natomiast zespół w Czersku będzie udzielał świadczeń zarówno stacjonarnie jak i wyjazdowo. Numer telefonu pod który należy zgłaszać potrzebę wizyty domowej nie uległ zmianie – (52) 39 89 509.

 Zmianie natomiast uległ obszar zabezpieczenia, który podlega pod szpital. Narodowy Fundusz Zdrowia ustalił dla szpitala następujący obszar: powiat chojnicki oraz miasto i gmina Czarna Woda. Gmina Karsin nie podlega już pod nasz obszar działania.

 Więcej informacji, na temat placówek sprawujących nocną i świąteczną opiekę zdrowotną znajduje się pod linkiem:

http://nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-oddzialow/nocna-i-swiateczna-opieka-zdrowotna-od-1-pazdziernika-2017-r-,280.html