Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest wtorek, 16 stycznia 2018 r. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
 
Wersja Polska English Deutsch

Postępowania w sprawie oceny oddziaływania na środowisko planowanych przedsięwzięć

obwieszczenie o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na: „Rozbudowie i przebudowie drogi wojewódzkiej nr 237 w m. Czersk”

Pliki do pobrania

obwieszczenie
Tytuł: obwieszczenie
Rozmiar: 311 kB

Informacja o umieszczeniu w publicznie dostępnym wykazie danych decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na: „Rozbudowie i przebudowie drogi wojewódzkiej nr 237 w m. Czersk”

Pliki do pobrania

informacja
Tytuł: informacja
Rozmiar: 262 kB

 

 

 

 

obwieszczenie o braku konieczności przeprowadzania oceny oddziaływania na środowisko dla inwestycji polegającej na: „Rozbudowie i przebudowie drogi wojewódzkiej nr 237 w m. Czersk”

informacja o umieszczeniu w publicznie dostępnym wykazie danych wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na: „Rozbudowie drogi powiatowej nr 2616G Krzyż – Kwieki – Bielawy wraz z utwardzeniem poboczy, budową odwodnienia na odcinku ok 3,976 km”

Pliki do pobrania

informacja
Tytuł: informacja
Rozmiar: 429 kB

obwieszczenie o wszczęciu postępowania o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na: „Rozbudowie drogi powiatowej nr 2616G Krzyż – Kwieki – Bielawy wraz z utwardzeniem poboczy, budową odwodnienia na odcinku ok 3,976 km”

Pliki do pobrania

owieszczenie wniosek
Tytuł: owieszczenie wniosek
Rozmiar: 464 kB