Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 r. Imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli
 
Wersja Polska English Deutsch

Otwarcie świetlicy w ZS Łąg

Dnia 24 września br. w Zespole Szkół w Łęgu odbyło się oficjalne otwarcie nowej świetlicy w dobudowanej części budynku szkolnego. W obecności licznie przybyłych gości dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi. Ks. Proboszcz Jan Kiczka poświęcił nowe pomieszczenie, w którym będą realizowane zajęcia świetlicowe dla ponad 100 uczniów. To oni w krótkim programie artystycznym wyrazili swoją radość z możliwości spędzania czasu poza lekcjami w tak pięknej i dobrze wyposażonej świetlicy.
Rozbudowa Zespołu Szkół możliwa była dzięki zrozumieniu naszych potrzeb przez władze samorządowe, które umieściły inwestycję w budżecie gminy, wsparciu osób życzliwych szkole i zaangażowaniu Rady Rodziców. Projekt techniczny nowej świetlicy wykonał Pan Andrzej Ciemiński z Chojnic, a inwestycję zrealizowała Firma Ewander-2 ze Starogardu Gdańskiego.
Dzięki uzyskaniu nowego pomieszczenia na świetlicę szkolną możliwe było przeznaczenie dotychczasowej świetlicy na długo oczekiwaną szatnię dla uczniów (zakup wyposażenia szatni ze środków Rady Rodziców).
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do kolejnej rozbudowy Zespołu Szkół. Dziękujemy za Waszą obecność podczas poniedziałkowej uroczystości, za to, że chcieliście dzielić z nami naszą radość. Dziękujemy za przekazane prezenty, które długo będą cieszyć naszych uczniów spędzających czas w pięknej, nowej świetlicy szkolnej.

ZS Łąg