Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest piątek, 22 czerwca 2018 r. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
 
Wersja Polska English Deutsch

Nivea Polska w tym roku organizuje konkurs w ramach akcji „ Podwórko talentów Nivea”!

Nivea Polska od 15 lat organizuje akcje o wymiarze społecznym. To dzięki nim w ostatnich latach stworzyli już 180 Rodzinnych Miejsc Zabaw na terenie całej Polski. Olbrzymie zainteresowanie w latach poprzednich sprawiło, że w tym roku Nivea Polska postanowiła pójść krok dalej i stworzyć wyjątkowe miejsce rozrywki, w którym dzieci będą mogły nie tylko dobrze się bawić, ale również podczas zabawy rozwijać swoje indywidualne zdolności. „Podwórko Talentów NIVEA” składa się z trzech sekcji talentów, w których dzieci będą mogły dbać o kondycję fizyczną, kształtować swoje umiejętności artystyczne , a także w przystępny sposób poznawać tajniki wiedzy naukowej.
„Podwórko Talentów NIVEA” to nowoczesne, zaprojektowane urządzenia, m.in. planetarium, tablice muzyczne, twister i teatrzyk. Takie podwórko już niebawem może powstać także w Gminie Czersk !
Przystąpienie do akcji odbywa się na stronie NIVEA . Należy w okresie od 13 marca do 7 maja 2017 roku zgłosić lokalizację, na którym miałoby powstać to wspaniałe podwórko oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy i nagrać krótki film z udziałem dzieci prezentujących swoje wyjątkowe talenty. 100 najciekawszych filmów weźmie udział w ogólnopolskim głosowaniu internautów, którzy wybiorą 20 lokalizacji, w których powstanie „Podwórko Talentów Nivea”. Internetowe głosowanie na zwycięskie lokalizacje trwać będzie od 18 maja do 21 czerwca br. , a już 22 czerwca  – wyniki!
Więcej informacji na stronie: http://podworko.nivea.pl/o-akcji/dla-gmin-szkol