Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest poniedziałek, 25 czerwca 2018 r. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
 
Wersja Polska English Deutsch

Mistrzostwa Polski – PARADISE

1 złotych medali i tytuł MISTRZA POLSKI, 5 srebrnych i tytuł VICE MISTRZA POLSKI tyle krążków wywalczyli na Mistrzostwach Polski tancerki i tancerze z zespołu PARADISE, działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Karsinie.

80 osobowa grupa taneczna PARADISE KARSIN wróciła właśnie z Krajowych Mistrzostw Polski Disco Dance i Street Dance Show Mistrzostw Polski disco dance i street dance show, w Karczewie pod Warszawą. Były one jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Europy i Świata. Organizatorami mistrzostw była Polska Federacja Tańca.

Warto przypomnieć, że członkami zespołu są tancerze i tancerki z Czerska.

Grupa Paradise wzięła udział w kilku kategoriach tanecznych i wiekowych – wszyscy wrócili z medalami!

 1. ZŁOTO I TYTUŁ MISTRZA POLSKI W KATEGORII MINI FORMACJE STREET DANCE SHOW 12-15 LAT ZA CHOREOGRAFIĘ: „CYRK” !!!
  2. SREBRO I TYTUŁ VICE MISTRZA POLSKI W KATEGORII SOLO STREET DANCE SHOW DLA KLAUDII LIPSKIEJ ZA CHOREOGRAFIĘ: „MARIONETKA”
  3. SREBRO I TYTUŁ VICE MISTRZA POLSKI W KATEGORII MINI FORMACJE STREET DANCE SHOW DO LAT 11 ZA CHOREOGRAFIĘ: „MICKEY&MINNY”
  4. SREBRO I TYTUŁ VICE MISTRZA POLSKI W KATEGORII MINI FORMACJE STREET DANCE SHOW POWYŻEJ 15 LAT ZA CHOREOGRAFIĘ: „POLICJANTKI”
  5. SREBRO I TYTUŁ VICE MISTRZA POLSKI W KATEGORII FORMACJE STREET DANCE SHOW DO LAT 11 ZA CHOREOGRAFIĘ: „ANGRY BIRDS”
  6. SREBRO I TYTUŁ VICE MISTRZA POLSKI W KATEGORII FORMACJE STREET DANCE SHOW 12-15 LAT ZA CHOREOGRAFIĘ: „MARILYN MONROE”
  7. 4 MIEJSCE W KATEGORII DUETY STREET DANCE SHOW POWYŻEJ 15 LAT DLA KLAUDII LIPSKIEJ I WIKTORII WAJDZIK ZA CHOREOGRAFIĘ: „CZARNE PTAKI”
  8. 4 MIEJSCE W KATEGORII FORMACJE STREET DANCE SHOW 31+ ZA CHOREOGRAFIĘ; „ARMIA”

GRATULUJEMY WSZYSTKIM TANCERZOM WSPANIAŁYCH WYNIKÓW TANECZNYCH!!!
W tej chwili szykujemy się do następnych imprezy tanecznej do Międzynarodowego Festiwalu Tańca w Koninie, oraz w lipcu grupa wyjeżdża na Międzynarodowy Festiwal tańca do Chorwacji. Cieszymy się, że początek sezonu rozpoczął się dla nas pomyślnie.

Tancerzy do mistrzostw przygotowali: Iwona Laska, Klaudia Lipska, Luiza Zaworska.