Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 r. Imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli
 
Wersja Polska English Deutsch

Babcia i Dziadek to osoby ważne w życiu każdego dziecka, gdyż to właśnie Oni zajmują wyjątkowe miejsce w ich serduszkach.

Z okazji szczególnego święta Dnia Babci i Dziadka grupa Średniaków i Starszaków z Przedszkola Samorządowego nr 1 im. Kubusia Puchatka w Czersku dnia 18 stycznia 2018r. zaprezentowała  wyjątkowy program artystyczny. W przygotowanym przez nauczycielki Ewelinę Czarnowską, Beatę Czapiewską, Alicję Wiśniewską i Katarzynę Klaman programie artystycznym wnuczęta wyraziły swoją miłość do ukochanych osób w wesołych przedstawieniach, wierszach, piosenkach i tańcach. Niespodzianką podczas występów był przygotowany film pt. „Z życia babci i dziadka”, w którym główne role odgrywały wnuczęta i opowiadały za co kochają babcie i dziadków. Zaproszeni goście ze wzruszeniem obejrzeli występy oraz film. Po części artystycznej przedszkolacy wręczyli ukochanym babciom i dziadkom wykonane samodzielnie upominki i laurki z pięknymi życzeniami.

Na zakończenie uroczystości wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku, wysłuchaliśmy koncertu w wykonaniu rodzica  – Kamili Przybylskiej oraz  okolicznościowych limeryków napisanych przez dziadka Krzysztofa Majera.

Serdeczne podziękowania dla:

– Pana Ryszarda Ossowskiego właściciela Kompleksu Weselnego „NA FALI” za udostępnienie sali na uroczystość

Dziękujemy również:

– Rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku

– Rodzicom:  Pani Justynie, Basi, Marysi, Agnieszce, Marzenie oraz Dorocie i Ewie.

 Dziękujemy!

Dzieci, Rodzice, Dyrektor,Pracownicy
Przedszkola Samorządowego nr 1  Kubusia Puchatka w  Czersku

SONY DSC