Urząd Miejski w Czersku
Czersk
Czersk
Czersk
Biuletyn Informacji Publicznej
Dzisiaj jest niedziela, 16 grudnia 2018 r. Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
 
Wersja Polska English Deutsch

Agnieszka Lingas-Łoniewska w Ośrodku Kultury w Rytlu

W dniu 08.11.2017 r.  w Ośrodku Kultury w Rytlu odbyło się spotkanie autorskie z Agnieszką  Lingas-Łoniewską. Jest to wrocławska pisarka, pisząca książki obyczajowe, łączące sensacje i kryminał z romansem. Zadebiutowała w styczniu 2010 roku powieścią „Bez przebaczenia”. Obecnie autorka ponad dwudziestu bestsellerowych powieści (m. in.: „Skazani na ból”, „Jesteś moją dzikusko”, „Piętno Midasa”, „Zakład o miłość”, „Szósty”, „W zapomnieniu”; trylogie: „Łatwopalni” i „Szukaj mnie wśród lawendy”) i współautorka kilku antologii.

Pani Agnieszka Lingas-Łoniewska, osoba niezwykle ciepła, otwarta i sympatyczna w sposób bardzo interesujący  opowiedziała nam o początkach swego pisania, o swoich książkach, pracy twórczej, trochę o życiu osobistym i o planach wydawniczych na rok 2018 . Autorka udzieliła też odpowiedzi na nurtujące pytania czytelniczek oraz na koniec spotkania wpisała dedykacje do książek. Okazało się, że miłośniczki książek pani Agnieszki przyjechały na to spotkanie nawet z innych miejscowości, żeby osobiście porozmawiać z ulubioną pisarką. Ponieważ  pani Agnieszka Lingas-Łoniewska wspiera schroniska i fundacje pomagające zwierzętom, zbierając na licznych spotkaniach autorskich karmę w akcji „Karma zamiast Kwiatka”, również w Rytlu wdzięczne czytelniczki oprócz kwiatów podarowały karmę dla zwierząt.

Spotkanie  z panią Agnieszką Lingas-Łoniewską,  było naprawdę klimatyczne, pełne uroku, dla miłośników jej  książek było to wspaniałe, niezapomniane przeżycie. Bardzo dziękujemy pani Agnieszce za mile spędzony czas oraz wszystkim uczestnikom spotkania za przybycie.

Spotkanie autorskie zrealizowane zostało w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki, koordynowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku,  a dofinansowane zostało ze środków Instytutu Książki.

OK Rytel